Złóż deklarację POZ „MEDYK”!

2024-07-26

Zapraszamy do skorzystania z usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej „MEDYK” działającej w lokalizacji Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.

W POZ “MEDYK” dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie Pacjentów. Zespół profesjonalistów zapewnia wyjątkową opiekę medyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy:

• internistów,
  • pediatrów,
  • wizyty domowe – lekarza,
  • wizyty patronażowe – położnej i pielęgniarki,
  • wizyty pielęgniarek u pacjentów, którzy nie mogą stawić się w Poradni,
  • szczepienia
  • CRP w 3 minuty.

Atutem Podstawowej Opieki Zdrowotnej „MEDYK” są wiedza i doświadczenie, kompleksowość leczenia, znakomita baza lokalowa i diagnostyczna, możliwość wykonania badań obrazowych i laboratoryjnych na miejscu oraz skorzystania z usług lekarzy specjalistów.

Jako jedyny POZ przygotowujemy koordynowaną opiekę w dziedzinach: kardiologii, diabetologii, pulmonologii, endokrynologii i nefrologii.

Zapisy na wizyty i przyjmowanie deklaracji wyboru do lekarza, pielęgniarki i położnej odbywają się od poniedziałku do piątku w Rejestracji POZ „MEDYK” zlokalizowanej na I piętrze budynku poradni specjalistycznych przy ul. Batalionów Chłopskich 6 w Starachowicach. Informacje udzielane są także telefonicznie pod nr: (41) 273 93 93 w godzinach od 8.00 do 18.00.