E-rejestracja krok po kroku

Szanowni Pacjenci!

Wraz z początkiem grudnia 2014 roku Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach uruchomił możliwość zarejestrowania się do poradni specjalistycznych za pomocą aplikacji internetowej (e-rejestracja). Portal daje możliwość sprawdzenia wolnych terminów wizyt w poszczególnych Poradniach Specjalistycznych, wyboru lekarza, rejestracji online oraz sprawdzenia czasu oczekiwania do specjalistów. E-rejestracja przeznaczona jest zwłaszcza dla Pacjentów, którzy pierwszy raz zapisują się na wizytę do specjalisty (pozostali Pacjenci mają ustalane terminy wizyt kontrolnych przez lekarza prowadzącego).

Osoby zainteresowane elektroniczną formą rezerwacji terminu wizyty mogą tego dokonać w następujący sposób:

1. Utworzyć konto poczty elektronicznej.
  2. Wejść na stronę internetową szpitala www.szpital.starachowice.pl.
  3. Kliknąć zakładkę REJESTRACJA DO PORADNI umieszczoną w prawym górnym rogu strony, która przekieruje użytkownika do portalu „e-rejestracja”.
  4. Utworzyć własne konto z loginem i hasłem korzystając z gotowego formularza. Tu należy  podać adres poczty elektronicznej, na którą przyjdzie potwierdzenie utworzenia konta.
  5. Sprawdzić pocztę elektroniczną i aktywować konto poprzez kliknięcie na link przesłany
    e-mailowo.
  6. Dokonać ostatecznej weryfikacji tożsamości i zgodności danych poprzez  zgłoszenie się
    z dowodem osobistym do Punktu Informacyjnego w PZOZ – wizyta jednorazowa.

Prosimy Pacjentów o informowanie nas o ewentualnych problemach z działaniem portalu. Uwagi można kierować na adres mailowy: uwagi@szpital.starachowice.pl.